Yesil mahalle KAYSERI

Yesil mahalle , Kayseri

Kayseri Diğer Yapılar ve Firmalar

Kayseri
Kayseri
Kayseri Diğer Yapılar ve Firmalar

Yesil mahalle GİDEN Kayseri Belediyesi OTOBÜSLERİ

Yesil mahalle Nerdedir? Yesil mahalle Nasıl Gidilir?

Yol Tarifi Kayseri Şehir Rehberi'ni kullanarak Yesil mahalle nerededir, Yesil mahalle nasıl gidilir anında öğrenin! Yol Tarifi'nin Kayseri şehir rehberinde Yesil mahalle adres ve telefon bilgilerini alabileceğiniz gibi Kayseri'de bulunan diğer Diğer Yapılar ve Firmalar listesine ulaşabilirsiniz. İşte bu sayfada bulabileceğiniz bilgiler:

  • Yesil mahalle Yol Tarifi: Yol Tarifi'nin Yesil mahalle için hazırlamış olduğu bu sayfanın tepesinde Yol Tarifi haitası bulunmaktadır. Haritada Yesil mahalle açık yeşil renkle işaretlenmiştir. Aynı zamanda, Yesil mahalle yakınında bulunan Kayseri Belediyesi otobüs durakları da mavi renkle işaretlenmiştir.
  • Yesil mahalle Nasıl Gidilir?: Yol Tarifi haritasında Yesil mahalle yakınında bulunan otobüs durakları listelenmiştir. Bu duraklara tıklayarak o duraktan geçen Kayseri Belediyesi otobüslerini bulabilirsiniz. Ayrıca Yol Tarifi'nin "Oraya Nasıl Gidilir?" özelliğini kullanarak da bulunduğunuz yerden Yesil mahalle nasıl gidebileceğinizi öğrenebilirsiniz.
  • Yesil mahalle Adres, Yesil mahalle Nerdedir?: Yol Tarifi Kayseri şehir rehberinde Yesil mahalle adresi "Kayseri" olarak kaydedilmiştir.
  • Yesil mahalle Telefon Numarası: Yol Tarifi Kayseri şehir rehberinde kayıtlı Yesil mahalle telefon numarası ""dir.
  • Yesil mahalle Giden Otobüsler: Yol Tarifi haritasının hemen altında yer alan " Yesil mahalle Giden Kayseri Belediyesi Otobüsleri" kısmında Yesil mahalle yakınından geçen Kayseri Belediyesi otobüsleri listelenmiştir. Kayseri belediyesi otobüsleri kalkış duraklarına göre sıralanmıştır. Bulunduğunuz yere en yakın Kayseri Belediyesi otobüs durağını bularak o duraktan Yesil mahalle 'e hangi otobüsle gidebileceğinizi bulabilirsiniz.
  • Kayseri Diğer Yapılar ve Firmalar: Her gün genişleyen Yol Tarifi Kayseri şehir rehberini kullanarak Kayseri'de bulunan diğer Diğer Yapılar ve Firmalar listesine ulaşabilirsiniz.