Yeşiliman İZMIR

Yeşiliman , İzmir

İzmir Plajlar

İzmir
İzmir
İzmir Plajlar

Yeşiliman GİDEN ESHOT OTOBÜSLERİ

Yeşiliman Nerdedir? Yeşiliman Nasıl Gidilir?

Yol Tarifi İzmir Şehir Rehberi'ni kullanarak Yeşiliman nerededir, Yeşiliman nasıl gidilir anında öğrenin! Yol Tarifi'nin İzmir şehir rehberinde Yeşiliman adres ve telefon bilgilerini alabileceğiniz gibi İzmir'de bulunan diğer Plajlar listesine ulaşabilirsiniz. İşte bu sayfada bulabileceğiniz bilgiler:

  • Yeşiliman Yol Tarifi: Yol Tarifi'nin Yeşiliman için hazırlamış olduğu bu sayfanın tepesinde Yol Tarifi haitası bulunmaktadır. Haritada Yeşiliman açık yeşil renkle işaretlenmiştir. Aynı zamanda, Yeşiliman yakınında bulunan ESHOT otobüs durakları da mavi renkle işaretlenmiştir.
  • Yeşiliman Nasıl Gidilir?: Yol Tarifi haritasında Yeşiliman yakınında bulunan otobüs durakları listelenmiştir. Bu duraklara tıklayarak o duraktan geçen ESHOT otobüslerini bulabilirsiniz. Ayrıca Yol Tarifi'nin "Oraya Nasıl Gidilir?" özelliğini kullanarak da bulunduğunuz yerden Yeşiliman nasıl gidebileceğinizi öğrenebilirsiniz.
  • Yeşiliman Adres, Yeşiliman Nerdedir?: Yol Tarifi İzmir şehir rehberinde Yeşiliman adresi "İzmir" olarak kaydedilmiştir.
  • Yeşiliman Telefon Numarası: Yol Tarifi İzmir şehir rehberinde kayıtlı Yeşiliman telefon numarası ""dir.
  • Yeşiliman Giden Otobüsler: Yol Tarifi haritasının hemen altında yer alan " Yeşiliman Giden ESHOT Otobüsleri" kısmında Yeşiliman yakınından geçen ESHOT otobüsleri listelenmiştir. İzmir belediyesi otobüsleri kalkış duraklarına göre sıralanmıştır. Bulunduğunuz yere en yakın ESHOT otobüs durağını bularak o duraktan Yeşiliman 'e hangi otobüsle gidebileceğinizi bulabilirsiniz.
  • İzmir Plajlar: Her gün genişleyen Yol Tarifi İzmir şehir rehberini kullanarak İzmir'de bulunan diğer Plajlar listesine ulaşabilirsiniz.