Yeşim Büfe BAYRAMPAŞA İSTANBUL

Yeşim Büfe, BAYRAMPAŞA, İstanbul

İstanbul BAYRAMPAŞA Restoran ve Lokantalar

KOCATEPE, BAYRAMPAŞA, İstanbul
BAYRAMPAŞA, İstanbul
İstanbul Restoran ve Lokantalar

Yeşim Büfe GİDEN İETT OTOBÜSLERİ

Yeşim Büfe Nerdedir? Yeşim Büfe Nasıl Gidilir?

Yol Tarifi İstanbul Şehir Rehberi'ni kullanarak Yeşim Büfe nerededir, Yeşim Büfe nasıl gidilir anında öğrenin! Yol Tarifi'nin İstanbul şehir rehberinde Yeşim Büfe adres ve telefon bilgilerini alabileceğiniz gibi İstanbul'de bulunan diğer Restoran ve Lokantalar listesine ulaşabilirsiniz. İşte bu sayfada bulabileceğiniz bilgiler:

  • Yeşim Büfe Yol Tarifi: Yol Tarifi'nin Yeşim Büfe için hazırlamış olduğu bu sayfanın tepesinde Yol Tarifi haitası bulunmaktadır. Haritada Yeşim Büfe açık yeşil renkle işaretlenmiştir. Aynı zamanda, Yeşim Büfe yakınında bulunan İETT otobüs durakları da mavi renkle işaretlenmiştir.
  • Yeşim Büfe Nasıl Gidilir?: Yol Tarifi haritasında Yeşim Büfe yakınında bulunan otobüs durakları listelenmiştir. Bu duraklara tıklayarak o duraktan geçen İETT otobüslerini bulabilirsiniz. Ayrıca Yol Tarifi'nin "Oraya Nasıl Gidilir?" özelliğini kullanarak da bulunduğunuz yerden Yeşim Büfe nasıl gidebileceğinizi öğrenebilirsiniz.
  • Yeşim Büfe Adres, Yeşim Büfe Nerdedir?: Yol Tarifi İstanbul şehir rehberinde Yeşim Büfe adresi "KOCATEPE, BAYRAMPAŞA, İstanbul" olarak kaydedilmiştir.
  • Yeşim Büfe Telefon Numarası: Yol Tarifi İstanbul şehir rehberinde kayıtlı Yeşim Büfe telefon numarası ""dir.
  • Yeşim Büfe Giden Otobüsler: Yol Tarifi haritasının hemen altında yer alan "Yeşim Büfe Giden İETT Otobüsleri" kısmında Yeşim Büfe yakınından geçen İETT otobüsleri listelenmiştir. İstanbul belediyesi otobüsleri kalkış duraklarına göre sıralanmıştır. Bulunduğunuz yere en yakın İETT otobüs durağını bularak o duraktan Yeşim Büfe'e hangi otobüsle gidebileceğinizi bulabilirsiniz.
  • İstanbul Restoran ve Lokantalar: Her gün genişleyen Yol Tarifi İstanbul şehir rehberini kullanarak İstanbul'de bulunan diğer Restoran ve Lokantalar listesine ulaşabilirsiniz.