Yıldırım İlkokulu AKŞEHİR KONYA

Yıldırım İlkokulu, AKŞEHİR, Konya

Konya AKŞEHİR Okullar

Yıldırım Mah.Şehit Turgut Makascı Cad.No1 Akşehir /KONYA
AKŞEHİR, Konya
T: 0(332)
Konya Okullar

Yıldırım İlkokulu GİDEN Konya Belediyesi OTOBÜSLERİ

Yıldırım İlkokulu Nerdedir? Yıldırım İlkokulu Nasıl Gidilir?

Yol Tarifi Konya Şehir Rehberi'ni kullanarak Yıldırım İlkokulu nerededir, Yıldırım İlkokulu nasıl gidilir anında öğrenin! Yol Tarifi'nin Konya şehir rehberinde Yıldırım İlkokulu adres ve telefon bilgilerini alabileceğiniz gibi Konya'de bulunan diğer Okullar listesine ulaşabilirsiniz. İşte bu sayfada bulabileceğiniz bilgiler:

  • Yıldırım İlkokulu Yol Tarifi: Yol Tarifi'nin Yıldırım İlkokulu için hazırlamış olduğu bu sayfanın tepesinde Yol Tarifi haitası bulunmaktadır. Haritada Yıldırım İlkokulu açık yeşil renkle işaretlenmiştir. Aynı zamanda, Yıldırım İlkokulu yakınında bulunan Konya Belediyesi otobüs durakları da mavi renkle işaretlenmiştir.
  • Yıldırım İlkokulu Nasıl Gidilir?: Yol Tarifi haritasında Yıldırım İlkokulu yakınında bulunan otobüs durakları listelenmiştir. Bu duraklara tıklayarak o duraktan geçen Konya Belediyesi otobüslerini bulabilirsiniz. Ayrıca Yol Tarifi'nin "Oraya Nasıl Gidilir?" özelliğini kullanarak da bulunduğunuz yerden Yıldırım İlkokulu nasıl gidebileceğinizi öğrenebilirsiniz.
  • Yıldırım İlkokulu Adres, Yıldırım İlkokulu Nerdedir?: Yol Tarifi Konya şehir rehberinde Yıldırım İlkokulu adresi "Yıldırım Mah.Şehit Turgut Makascı Cad.No1 Akşehir /KONYA" olarak kaydedilmiştir.
  • Yıldırım İlkokulu Telefon Numarası: Yol Tarifi Konya şehir rehberinde kayıtlı Yıldırım İlkokulu telefon numarası "T: 0(332)"dir.
  • Yıldırım İlkokulu Giden Otobüsler: Yol Tarifi haritasının hemen altında yer alan "Yıldırım İlkokulu Giden Konya Belediyesi Otobüsleri" kısmında Yıldırım İlkokulu yakınından geçen Konya Belediyesi otobüsleri listelenmiştir. Konya belediyesi otobüsleri kalkış duraklarına göre sıralanmıştır. Bulunduğunuz yere en yakın Konya Belediyesi otobüs durağını bularak o duraktan Yıldırım İlkokulu'e hangi otobüsle gidebileceğinizi bulabilirsiniz.
  • Konya Okullar: Her gün genişleyen Yol Tarifi Konya şehir rehberini kullanarak Konya'de bulunan diğer Okullar listesine ulaşabilirsiniz.