TOPTAN VE PERAKENDE ÇORAP SATIŞI.ÜRETİCİDEN DİREK TÜKETİCİYE.ARACI KOMİSYONCU YOK.FABRİKADAN HALKA.İSTANBULUN HER YERİNDEN METROYA BİN İSTOÇ DURAĞINDA İN.ARTIK ÇORABA ÇAMAŞIRA FAZLA ÖDEME YOK.

Yol Tarifi

HERCAN TEKSTİL AŞ
İSTOÇ 3.ADA NO:5 BAĞCILAR İSTANBUL
TEL:0212 6590238-0532 2371475
çorap imalatı yapan bir firmayız.Erkek,bayan,çocuk çorabı imalatımız var.Satış yerimiz istoç dadır.İmalatımız rami dedir.Ayrıca Berrak iç çamaşırları,penti çorapları,müjde çorapları,daymod çorapları bayisiyiz.İstoç mağazamızda bebek giyimi(çamaşır,tulum,badi,önlük,battaniye,takım,hastane çıkışı vs)toptan ve perakende tam çeşit ile hizmet vermekteyiz.
ulaşım olarak istanbul un her yerinden metro ile ulaşılabilir.istoç metro durağında inilip cami çıkışından çıktıktan sonra doğu istikametine gidilecek ve istoç 2.kapıdan girilecek.tam karşınızda finansbank ve fibabankı göreceksiniz.iki bankanın ortasında hercanm tekstil fabrika satış mağazasını göreceksiniz.ayrıca www.hercan.com sitesinden de hem toptan hem perakende alış veriş yapabilirsiniz.keyifli alışverişler.

TOPTAN VE PERAKENDE ÇORAP SATIŞI.ÜRETİCİDEN DİREK TÜKETİCİYE.ARACI KOMİSYONCU YOK.FABRİKADAN HALKA.İSTANBULUN HER YERİNDEN METROYA BİN İSTOÇ DURAĞINDA İN.ARTIK ÇORABA ÇAMAŞIRA FAZLA ÖDEME YOK. : Belediye Otobüsleri