Yukarıborandere KAYSERI

Yukarıborandere , Kayseri

Kayseri Köyler

Yukarıborandere,pınarbaşı,Kayseri.bu koy Abhazyadan göç eden yeluh (yelig) sülalesi tarafından kurulmuştur köy bu sülalenin adıyla anılır.

Kayseri
Kayseri
Kayseri Köyler

Yukarıborandere GİDEN Kayseri Belediyesi OTOBÜSLERİ

Yukarıborandere Nerdedir? Yukarıborandere Nasıl Gidilir?

Yol Tarifi Kayseri Şehir Rehberi'ni kullanarak Yukarıborandere nerededir, Yukarıborandere nasıl gidilir anında öğrenin! Yol Tarifi'nin Kayseri şehir rehberinde Yukarıborandere adres ve telefon bilgilerini alabileceğiniz gibi Kayseri'de bulunan diğer Köyler listesine ulaşabilirsiniz. İşte bu sayfada bulabileceğiniz bilgiler:

  • Yukarıborandere Yol Tarifi: Yol Tarifi'nin Yukarıborandere için hazırlamış olduğu bu sayfanın tepesinde Yol Tarifi haitası bulunmaktadır. Haritada Yukarıborandere açık yeşil renkle işaretlenmiştir. Aynı zamanda, Yukarıborandere yakınında bulunan Kayseri Belediyesi otobüs durakları da mavi renkle işaretlenmiştir.
  • Yukarıborandere Nasıl Gidilir?: Yol Tarifi haritasında Yukarıborandere yakınında bulunan otobüs durakları listelenmiştir. Bu duraklara tıklayarak o duraktan geçen Kayseri Belediyesi otobüslerini bulabilirsiniz. Ayrıca Yol Tarifi'nin "Oraya Nasıl Gidilir?" özelliğini kullanarak da bulunduğunuz yerden Yukarıborandere nasıl gidebileceğinizi öğrenebilirsiniz.
  • Yukarıborandere Adres, Yukarıborandere Nerdedir?: Yol Tarifi Kayseri şehir rehberinde Yukarıborandere adresi "Kayseri" olarak kaydedilmiştir.
  • Yukarıborandere Telefon Numarası: Yol Tarifi Kayseri şehir rehberinde kayıtlı Yukarıborandere telefon numarası ""dir.
  • Yukarıborandere Giden Otobüsler: Yol Tarifi haritasının hemen altında yer alan " Yukarıborandere Giden Kayseri Belediyesi Otobüsleri" kısmında Yukarıborandere yakınından geçen Kayseri Belediyesi otobüsleri listelenmiştir. Kayseri belediyesi otobüsleri kalkış duraklarına göre sıralanmıştır. Bulunduğunuz yere en yakın Kayseri Belediyesi otobüs durağını bularak o duraktan Yukarıborandere 'e hangi otobüsle gidebileceğinizi bulabilirsiniz.
  • Kayseri Köyler: Her gün genişleyen Yol Tarifi Kayseri şehir rehberini kullanarak Kayseri'de bulunan diğer Köyler listesine ulaşabilirsiniz.

Yukarıborandere YOL TARİFİ ETİKETLERİ

  • kayseri pınarbaşı yukarıborandere köyü meb