Yukarıkayalar Ortaokulu DEREBUCAK KONYA

Yukarıkayalar Ortaokulu, DEREBUCAK, Konya

Konya DEREBUCAK Okullar

GÖYNEM KASABASI DEREBUCAK/KONYA
DEREBUCAK, Konya
T: 03325325006
Konya Okullar

Yukarıkayalar Ortaokulu GİDEN Konya Belediyesi OTOBÜSLERİ

Yukarıkayalar Ortaokulu Nerdedir? Yukarıkayalar Ortaokulu Nasıl Gidilir?

Yol Tarifi Konya Şehir Rehberi'ni kullanarak Yukarıkayalar Ortaokulu nerededir, Yukarıkayalar Ortaokulu nasıl gidilir anında öğrenin! Yol Tarifi'nin Konya şehir rehberinde Yukarıkayalar Ortaokulu adres ve telefon bilgilerini alabileceğiniz gibi Konya'de bulunan diğer Okullar listesine ulaşabilirsiniz. İşte bu sayfada bulabileceğiniz bilgiler:

  • Yukarıkayalar Ortaokulu Yol Tarifi: Yol Tarifi'nin Yukarıkayalar Ortaokulu için hazırlamış olduğu bu sayfanın tepesinde Yol Tarifi haitası bulunmaktadır. Haritada Yukarıkayalar Ortaokulu açık yeşil renkle işaretlenmiştir. Aynı zamanda, Yukarıkayalar Ortaokulu yakınında bulunan Konya Belediyesi otobüs durakları da mavi renkle işaretlenmiştir.
  • Yukarıkayalar Ortaokulu Nasıl Gidilir?: Yol Tarifi haritasında Yukarıkayalar Ortaokulu yakınında bulunan otobüs durakları listelenmiştir. Bu duraklara tıklayarak o duraktan geçen Konya Belediyesi otobüslerini bulabilirsiniz. Ayrıca Yol Tarifi'nin "Oraya Nasıl Gidilir?" özelliğini kullanarak da bulunduğunuz yerden Yukarıkayalar Ortaokulu nasıl gidebileceğinizi öğrenebilirsiniz.
  • Yukarıkayalar Ortaokulu Adres, Yukarıkayalar Ortaokulu Nerdedir?: Yol Tarifi Konya şehir rehberinde Yukarıkayalar Ortaokulu adresi "GÖYNEM KASABASI DEREBUCAK/KONYA" olarak kaydedilmiştir.
  • Yukarıkayalar Ortaokulu Telefon Numarası: Yol Tarifi Konya şehir rehberinde kayıtlı Yukarıkayalar Ortaokulu telefon numarası "T: 03325325006"dir.
  • Yukarıkayalar Ortaokulu Giden Otobüsler: Yol Tarifi haritasının hemen altında yer alan "Yukarıkayalar Ortaokulu Giden Konya Belediyesi Otobüsleri" kısmında Yukarıkayalar Ortaokulu yakınından geçen Konya Belediyesi otobüsleri listelenmiştir. Konya belediyesi otobüsleri kalkış duraklarına göre sıralanmıştır. Bulunduğunuz yere en yakın Konya Belediyesi otobüs durağını bularak o duraktan Yukarıkayalar Ortaokulu'e hangi otobüsle gidebileceğinizi bulabilirsiniz.
  • Konya Okullar: Her gün genişleyen Yol Tarifi Konya şehir rehberini kullanarak Konya'de bulunan diğer Okullar listesine ulaşabilirsiniz.

Yukarıkayalar Ortaokulu YOL TARİFİ ETİKETLERİ

  • yukarıkıyular ortaokulu