Zelıha Seymen İlkokulu KARATAY KONYA

Zelıha Seymen İlkokulu, KARATAY, Konya

Konya KARATAY Okullar

Aslanlıkışla cad. Mezbaa mah. No.37 KARATAY/KONYA
KARATAY, Konya
T: 03323550841
Konya Okullar

Zelıha Seymen İlkokulu GİDEN Konya Belediyesi OTOBÜSLERİ

Zelıha Seymen İlkokulu Nerdedir? Zelıha Seymen İlkokulu Nasıl Gidilir?

Yol Tarifi Konya Şehir Rehberi'ni kullanarak Zelıha Seymen İlkokulu nerededir, Zelıha Seymen İlkokulu nasıl gidilir anında öğrenin! Yol Tarifi'nin Konya şehir rehberinde Zelıha Seymen İlkokulu adres ve telefon bilgilerini alabileceğiniz gibi Konya'de bulunan diğer Okullar listesine ulaşabilirsiniz. İşte bu sayfada bulabileceğiniz bilgiler:

  • Zelıha Seymen İlkokulu Yol Tarifi: Yol Tarifi'nin Zelıha Seymen İlkokulu için hazırlamış olduğu bu sayfanın tepesinde Yol Tarifi haitası bulunmaktadır. Haritada Zelıha Seymen İlkokulu açık yeşil renkle işaretlenmiştir. Aynı zamanda, Zelıha Seymen İlkokulu yakınında bulunan Konya Belediyesi otobüs durakları da mavi renkle işaretlenmiştir.
  • Zelıha Seymen İlkokulu Nasıl Gidilir?: Yol Tarifi haritasında Zelıha Seymen İlkokulu yakınında bulunan otobüs durakları listelenmiştir. Bu duraklara tıklayarak o duraktan geçen Konya Belediyesi otobüslerini bulabilirsiniz. Ayrıca Yol Tarifi'nin "Oraya Nasıl Gidilir?" özelliğini kullanarak da bulunduğunuz yerden Zelıha Seymen İlkokulu nasıl gidebileceğinizi öğrenebilirsiniz.
  • Zelıha Seymen İlkokulu Adres, Zelıha Seymen İlkokulu Nerdedir?: Yol Tarifi Konya şehir rehberinde Zelıha Seymen İlkokulu adresi "Aslanlıkışla cad. Mezbaa mah. No.37 KARATAY/KONYA" olarak kaydedilmiştir.
  • Zelıha Seymen İlkokulu Telefon Numarası: Yol Tarifi Konya şehir rehberinde kayıtlı Zelıha Seymen İlkokulu telefon numarası "T: 03323550841"dir.
  • Zelıha Seymen İlkokulu Giden Otobüsler: Yol Tarifi haritasının hemen altında yer alan "Zelıha Seymen İlkokulu Giden Konya Belediyesi Otobüsleri" kısmında Zelıha Seymen İlkokulu yakınından geçen Konya Belediyesi otobüsleri listelenmiştir. Konya belediyesi otobüsleri kalkış duraklarına göre sıralanmıştır. Bulunduğunuz yere en yakın Konya Belediyesi otobüs durağını bularak o duraktan Zelıha Seymen İlkokulu'e hangi otobüsle gidebileceğinizi bulabilirsiniz.
  • Konya Okullar: Her gün genişleyen Yol Tarifi Konya şehir rehberini kullanarak Konya'de bulunan diğer Okullar listesine ulaşabilirsiniz.