Zeytinlik Gıda Kartal İSTANBUL

Zeytinlik Gıda, Kartal, İstanbul

İstanbul Kartal Şarküteri Ve Gıda Pazarları

Atalar C. Aktı S. N:23
Kartal, İstanbul
T: (0216) 3063043
İstanbul Şarküteri Ve Gıda Pazarları

Zeytinlik Gıda GİDEN İETT OTOBÜSLERİ

Zeytinlik Gıda Nerdedir? Zeytinlik Gıda Nasıl Gidilir?

Yol Tarifi İstanbul Şehir Rehberi'ni kullanarak Zeytinlik Gıda nerededir, Zeytinlik Gıda nasıl gidilir anında öğrenin! Yol Tarifi'nin İstanbul şehir rehberinde Zeytinlik Gıda adres ve telefon bilgilerini alabileceğiniz gibi İstanbul'de bulunan diğer Şarküteri Ve Gıda Pazarları listesine ulaşabilirsiniz. İşte bu sayfada bulabileceğiniz bilgiler:

  • Zeytinlik Gıda Yol Tarifi: Yol Tarifi'nin Zeytinlik Gıda için hazırlamış olduğu bu sayfanın tepesinde Yol Tarifi haitası bulunmaktadır. Haritada Zeytinlik Gıda açık yeşil renkle işaretlenmiştir. Aynı zamanda, Zeytinlik Gıda yakınında bulunan İETT otobüs durakları da mavi renkle işaretlenmiştir.
  • Zeytinlik Gıda Nasıl Gidilir?: Yol Tarifi haritasında Zeytinlik Gıda yakınında bulunan otobüs durakları listelenmiştir. Bu duraklara tıklayarak o duraktan geçen İETT otobüslerini bulabilirsiniz. Ayrıca Yol Tarifi'nin "Oraya Nasıl Gidilir?" özelliğini kullanarak da bulunduğunuz yerden Zeytinlik Gıda nasıl gidebileceğinizi öğrenebilirsiniz.
  • Zeytinlik Gıda Adres, Zeytinlik Gıda Nerdedir?: Yol Tarifi İstanbul şehir rehberinde Zeytinlik Gıda adresi "Atalar C. Aktı S. N:23" olarak kaydedilmiştir.
  • Zeytinlik Gıda Telefon Numarası: Yol Tarifi İstanbul şehir rehberinde kayıtlı Zeytinlik Gıda telefon numarası "T: (0216) 3063043"dir.
  • Zeytinlik Gıda Giden Otobüsler: Yol Tarifi haritasının hemen altında yer alan "Zeytinlik Gıda Giden İETT Otobüsleri" kısmında Zeytinlik Gıda yakınından geçen İETT otobüsleri listelenmiştir. İstanbul belediyesi otobüsleri kalkış duraklarına göre sıralanmıştır. Bulunduğunuz yere en yakın İETT otobüs durağını bularak o duraktan Zeytinlik Gıda'e hangi otobüsle gidebileceğinizi bulabilirsiniz.
  • İstanbul Şarküteri Ve Gıda Pazarları: Her gün genişleyen Yol Tarifi İstanbul şehir rehberini kullanarak İstanbul'de bulunan diğer Şarküteri Ve Gıda Pazarları listesine ulaşabilirsiniz.

Zeytinlik Gıda YOL TARİFİ ETİKETLERİ

  • atalar mahallesi zeytinlik caddesi sultanahmet sokak