Zeytinlik Parkı İZMIR

Zeytinlik Parkı , İzmir

İzmir Parklar ve Gezi Alanları

İzmir
İzmir
İzmir Parklar ve Gezi Alanları

Zeytinlik Parkı GİDEN ESHOT OTOBÜSLERİ

Zeytinlik Parkı Nerdedir? Zeytinlik Parkı Nasıl Gidilir?

Yol Tarifi İzmir Şehir Rehberi'ni kullanarak Zeytinlik Parkı nerededir, Zeytinlik Parkı nasıl gidilir anında öğrenin! Yol Tarifi'nin İzmir şehir rehberinde Zeytinlik Parkı adres ve telefon bilgilerini alabileceğiniz gibi İzmir'de bulunan diğer Parklar ve Gezi Alanları listesine ulaşabilirsiniz. İşte bu sayfada bulabileceğiniz bilgiler:

  • Zeytinlik Parkı Yol Tarifi: Yol Tarifi'nin Zeytinlik Parkı için hazırlamış olduğu bu sayfanın tepesinde Yol Tarifi haitası bulunmaktadır. Haritada Zeytinlik Parkı açık yeşil renkle işaretlenmiştir. Aynı zamanda, Zeytinlik Parkı yakınında bulunan ESHOT otobüs durakları da mavi renkle işaretlenmiştir.
  • Zeytinlik Parkı Nasıl Gidilir?: Yol Tarifi haritasında Zeytinlik Parkı yakınında bulunan otobüs durakları listelenmiştir. Bu duraklara tıklayarak o duraktan geçen ESHOT otobüslerini bulabilirsiniz. Ayrıca Yol Tarifi'nin "Oraya Nasıl Gidilir?" özelliğini kullanarak da bulunduğunuz yerden Zeytinlik Parkı nasıl gidebileceğinizi öğrenebilirsiniz.
  • Zeytinlik Parkı Adres, Zeytinlik Parkı Nerdedir?: Yol Tarifi İzmir şehir rehberinde Zeytinlik Parkı adresi "İzmir" olarak kaydedilmiştir.
  • Zeytinlik Parkı Telefon Numarası: Yol Tarifi İzmir şehir rehberinde kayıtlı Zeytinlik Parkı telefon numarası ""dir.
  • Zeytinlik Parkı Giden Otobüsler: Yol Tarifi haritasının hemen altında yer alan " Zeytinlik Parkı Giden ESHOT Otobüsleri" kısmında Zeytinlik Parkı yakınından geçen ESHOT otobüsleri listelenmiştir. İzmir belediyesi otobüsleri kalkış duraklarına göre sıralanmıştır. Bulunduğunuz yere en yakın ESHOT otobüs durağını bularak o duraktan Zeytinlik Parkı 'e hangi otobüsle gidebileceğinizi bulabilirsiniz.
  • İzmir Parklar ve Gezi Alanları: Her gün genişleyen Yol Tarifi İzmir şehir rehberini kullanarak İzmir'de bulunan diğer Parklar ve Gezi Alanları listesine ulaşabilirsiniz.

Zeytinlik Parkı YOL TARİFİ ETİKETLERİ

  • izmir zeytinlik parkı