Zigana Gümüşkayak Yaylakent Hotel & Bungalow, Dikkaya

Zigana Gümüşkayak Yaylakent Hotel & Bungalow Otel ve Oda Fotoğrafları

Zigana Gümüşkayak Yaylakent Hotel & Bungalow

Zigana'da bir çam ormanının yakınında yer alan Zigana Gümüşkayak Yaylakent Hotel&Bungalow, bir kayak okulu ve kayak alanından kapıya erişim imkanı sunmaktadır. Tesiste bir bahçe mevcuttur. Wi-Fi bağlantısı ve tesis bünyesindeki özel otoparktan ücretsiz yararlanabilirsiniz. Sade biçimde dekore edilmiş konaklama birimlerinde düz ekran uydu TV ve duş ile terlik içeren özel banyo vardır. Güne zengin açık büfe kahvaltı ile başlayabilir, öğle ve akşam yemeklerinizi otel bünyesindeki alakart restoranda yiyebilirsiniz. Talep üzerine özel diyet menüleri de hazırlanabilir. Otelin 24 saat açık resepsiyonu oda servisi sağlamaktadır. Ek ücret karşılığında havaalanı servisi de düzenlenebilir. Gümüşhane şehir merkezi tesise 51,5 km uzaklıktadır.

Check-in sırasında konukların fotoğraflı kimlik belgesi ve kredi kartı göstermesi gerekmektedir. Özel İsteklerin doluluk durumuna bağlı olduğunu ve ek ücrete tabi olabileceğini lütfen unutmayın. Lütfen tahmini varış saatinizi Zigana Gümüşkayak Yaylakent Hotel & Bungalow ile önceden paylaşın. Rezervasyon yaparken Özel İstekler kutusunu kullanabilir veya onayınızda belirtilen iletişim bilgileriyle birlikte doğrudan tesise ulaşın.

Zigana Gümüşkayak Yaylakent Hotel & Bungalow Odalar

  • Dört Kişilik Standart Oda Bu dört kişilik odada 2 adet çift kişilik yatak bulunmaktadır. Düz ekran uydu TV, duş ve terlikler ile özel banyo mevcuttur.
  • Bungalov - Şömineli Bu bungalovda 1 adet çift kişilik ve 1 adet tek kişilik yatak bulunmaktadır. Bungalovda düz ekran uydu TV, özel banyoda ise duş ve terlikler mevcuttur. Dağ ve vadi manzaralı balkonda oturma alanı vardır.
  • Aile Odası Bu aile odasında 1 çift kişilik yatak bulunmaktadır. Düz ekran uydu TV, duş ve terlikler ile özel banyo mevcuttur.
  • Standart Çift Kişilik veya İki Yataklı Oda Bu iki yataklı/çift kişilik odada 1 adet çift kişilik yatak veya 2 adet tek kişilik yatak bulunmaktadır. Düz ekran uydu TV, duş ve terlikler ile özel banyo mevcuttur.
  • Bungalov Bu bungalovda 1 adet çift kişilik ve 1 adet tek kişilik yatak bulunmaktadır. Bungalovda düz ekran uydu TV, özel banyoda ise duş ve terlikler mevcuttur. Dağ ve vadi manzaralı balkonda oturma alanı vardır.
  • Standart Üç Kişilik Oda Bu üç kişilik odada 3 adet tek kişilik yatak yer alır. Düz ekran uydu TV, duş ve terlikler ile özel banyo mevcuttur.

Zigana Gümüşkayak Yaylakent Hotel & Bungalow Checkin / Checkout Saatleri

  • Checkin: 07:00 - 00:00
  • Checkout: - 12:00

Zigana Gümüşkayak Yaylakent Hotel & Bungalow Adres ve Ulaşım

Zigana Koyu Kalkanli Mevkii Zigana Torul Gumushane
Dikkaya