ZİNCİDERE TALAS KAYSERI

ZİNCİDERE, TALAS, Kayseri

Kayseri TALAS Semtler

ZİNCİDERE, TALAS, 38310, Kayseri
TALAS, Kayseri
Kayseri Semtler

ZİNCİDERE GİDEN Kayseri Belediyesi OTOBÜSLERİ

ZİNCİDERE Nerdedir? ZİNCİDERE Nasıl Gidilir?

Yol Tarifi Kayseri Şehir Rehberi'ni kullanarak ZİNCİDERE nerededir, ZİNCİDERE nasıl gidilir anında öğrenin! Yol Tarifi'nin Kayseri şehir rehberinde ZİNCİDERE adres ve telefon bilgilerini alabileceğiniz gibi Kayseri'de bulunan diğer Semtler listesine ulaşabilirsiniz. İşte bu sayfada bulabileceğiniz bilgiler:

  • ZİNCİDERE Yol Tarifi: Yol Tarifi'nin ZİNCİDERE için hazırlamış olduğu bu sayfanın tepesinde Yol Tarifi haitası bulunmaktadır. Haritada ZİNCİDERE açık yeşil renkle işaretlenmiştir. Aynı zamanda, ZİNCİDERE yakınında bulunan Kayseri Belediyesi otobüs durakları da mavi renkle işaretlenmiştir.
  • ZİNCİDERE Nasıl Gidilir?: Yol Tarifi haritasında ZİNCİDERE yakınında bulunan otobüs durakları listelenmiştir. Bu duraklara tıklayarak o duraktan geçen Kayseri Belediyesi otobüslerini bulabilirsiniz. Ayrıca Yol Tarifi'nin "Oraya Nasıl Gidilir?" özelliğini kullanarak da bulunduğunuz yerden ZİNCİDERE nasıl gidebileceğinizi öğrenebilirsiniz.
  • ZİNCİDERE Adres, ZİNCİDERE Nerdedir?: Yol Tarifi Kayseri şehir rehberinde ZİNCİDERE adresi "ZİNCİDERE, TALAS, 38310, Kayseri" olarak kaydedilmiştir.
  • ZİNCİDERE Telefon Numarası: Yol Tarifi Kayseri şehir rehberinde kayıtlı ZİNCİDERE telefon numarası ""dir.
  • ZİNCİDERE Giden Otobüsler: Yol Tarifi haritasının hemen altında yer alan "ZİNCİDERE Giden Kayseri Belediyesi Otobüsleri" kısmında ZİNCİDERE yakınından geçen Kayseri Belediyesi otobüsleri listelenmiştir. Kayseri belediyesi otobüsleri kalkış duraklarına göre sıralanmıştır. Bulunduğunuz yere en yakın Kayseri Belediyesi otobüs durağını bularak o duraktan ZİNCİDERE'e hangi otobüsle gidebileceğinizi bulabilirsiniz.
  • Kayseri Semtler: Her gün genişleyen Yol Tarifi Kayseri şehir rehberini kullanarak Kayseri'de bulunan diğer Semtler listesine ulaşabilirsiniz.

ZİNCİDERE YOL TARİFİ ETİKETLERİ

  • zincidere adres