Ziyapaşa Ortaokulu SEYHAN ADANA

Ziyapaşa Ortaokulu, SEYHAN, Adana

Adana SEYHAN Okullar

Gazipaşa Mah. Borsa Cad. No1 Ziyapaşa Ortaokulu SEYHAN/ADANA
SEYHAN, Adana
Adana Okullar

Ziyapaşa Ortaokulu GİDEN Adana Belediyesi OTOBÜSLERİ

Ziyapaşa Ortaokulu Nerdedir? Ziyapaşa Ortaokulu Nasıl Gidilir?

Yol Tarifi Adana Şehir Rehberi'ni kullanarak Ziyapaşa Ortaokulu nerededir, Ziyapaşa Ortaokulu nasıl gidilir anında öğrenin! Yol Tarifi'nin Adana şehir rehberinde Ziyapaşa Ortaokulu adres ve telefon bilgilerini alabileceğiniz gibi Adana'de bulunan diğer Okullar listesine ulaşabilirsiniz. İşte bu sayfada bulabileceğiniz bilgiler:

  • Ziyapaşa Ortaokulu Yol Tarifi: Yol Tarifi'nin Ziyapaşa Ortaokulu için hazırlamış olduğu bu sayfanın tepesinde Yol Tarifi haitası bulunmaktadır. Haritada Ziyapaşa Ortaokulu açık yeşil renkle işaretlenmiştir. Aynı zamanda, Ziyapaşa Ortaokulu yakınında bulunan Adana Belediyesi otobüs durakları da mavi renkle işaretlenmiştir.
  • Ziyapaşa Ortaokulu Nasıl Gidilir?: Yol Tarifi haritasında Ziyapaşa Ortaokulu yakınında bulunan otobüs durakları listelenmiştir. Bu duraklara tıklayarak o duraktan geçen Adana Belediyesi otobüslerini bulabilirsiniz. Ayrıca Yol Tarifi'nin "Oraya Nasıl Gidilir?" özelliğini kullanarak da bulunduğunuz yerden Ziyapaşa Ortaokulu nasıl gidebileceğinizi öğrenebilirsiniz.
  • Ziyapaşa Ortaokulu Adres, Ziyapaşa Ortaokulu Nerdedir?: Yol Tarifi Adana şehir rehberinde Ziyapaşa Ortaokulu adresi "Gazipaşa Mah. Borsa Cad. No1 Ziyapaşa Ortaokulu SEYHAN/ADANA" olarak kaydedilmiştir.
  • Ziyapaşa Ortaokulu Telefon Numarası: Yol Tarifi Adana şehir rehberinde kayıtlı Ziyapaşa Ortaokulu telefon numarası ""dir.
  • Ziyapaşa Ortaokulu Giden Otobüsler: Yol Tarifi haritasının hemen altında yer alan "Ziyapaşa Ortaokulu Giden Adana Belediyesi Otobüsleri" kısmında Ziyapaşa Ortaokulu yakınından geçen Adana Belediyesi otobüsleri listelenmiştir. Adana belediyesi otobüsleri kalkış duraklarına göre sıralanmıştır. Bulunduğunuz yere en yakın Adana Belediyesi otobüs durağını bularak o duraktan Ziyapaşa Ortaokulu'e hangi otobüsle gidebileceğinizi bulabilirsiniz.
  • Adana Okullar: Her gün genişleyen Yol Tarifi Adana şehir rehberini kullanarak Adana'de bulunan diğer Okullar listesine ulaşabilirsiniz.

Ziyapaşa Ortaokulu YOL TARİFİ ETİKETLERİ

  • adanadaki eski ziyapaşa ilkokulu şimdi ne oldu